Zavolejte nám (+420) 565 535 183 | Navštivte nás Nádražní 789, Humpolec | Napište nám info@jamatech.cz

O NÁS


Firma JAMATECH s.r.o. se sídlem v Humpolci je nástupnická společnost navazující na tradici firmy Jan Maršík - Galma a jedná se o specializovaný velkoobchod a maloobchod zaměřený na spojovací materiálů s dlouhou tradicí a dobrým jménem.

Sídlíme ve vlastních prostorech a již téměř 25 let poskytujeme obchodní služby širokému spektru zákazníků rekrutujících se především z řad kovovýrobních firem, výrobních firem nezávisle na oblasti výroby, obchodních firem, ale také řemeslníků či jednotlivých zákazníků.

Nabízíme plný sortiment spojovacích materiálů dle norem ČSN i dle stále běžnějších mezinárodních norem DIN a ISO. Kromě běžných spojovacích materiálů nabízíme kotevní techniku, spojovací materiály pro opláštění budov (dnes typicky sendvičové panely, ploché střechy) či související potřeby pro řemeslníky (vrtáky, řezné a brusné kotouče apod.).

Naší snahou je poskytnout za všech okolností profesionální služby nejen v obchodě, ale také v souvisejícím poradenství, komunikaci či logistice.

Z toho důvodu jsou naši zaměstnanci schopni vždy poskytnout fundovanou radu a doporučení.

Vzhledem k ideální poloze firmy uprostřed republiky v Humpolci u dálnice D1 poskytujeme bud´ rozvoz zboží vlastními vozy nebo využíváme služeb osvědčených přepravních společností.

Velmi si vážíme svých zákazníků a léty vybudovaného dobrého jména firmy a proto:

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím  Více informací