Zavolejte nám (+420) 565 535 183 | Navštivte nás Nádražní 789, Humpolec | Napište nám info@jamatech.cz

SORTIMENT


Spojovací materiál

Spojovací materiál:

Nabízíme kompletní sortiment dle existujících norem ČSN, DIN či ISO v oblastech šroubů, podložek, matic, vrutů, hřebíků a mnoho dalšího. Nabízíme materiály v různých pevnostech.

Díky kooperaci s partnery umíme nabídnout standardní i méně standardní materiály a povrchové úpravy.

Pokud potřebujete vyřešit materiály dle výkresových podkladů či nestandardních požadavků, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.


Kotevní technika

Kotevní technika:

Široký sortiment zboží pro potřeby kotvení prvků do železa, betonu nebo třeba dřeva, ať jsou to hmoždinky s různými typy použití, závitové tyče, chemické či průvlakové kotvy. Mimo jiné nabízíme také kompletní sortiment firmy Fischer, světové jedničky v kotevní technice. 


Tesařské kování

Tesařské kování

Kovové prvky pro spojování a napojování trámů při výstavbě dřevěných konstrukcí, patky k zabetonování, či zemní vruty pro pohodlnou a rychlou instalaci rovnou do země. 


Spojovací materiál pro opláštění budov

Spojovací materiál pro opláštění budov

Speciální systém spojovacího materiálu k uchycení trapézových plechů či sendvičových panelů pro opláštění budov k uchycení do dřeva či ocelových profilů. Dále pak vše pro ploché střechy: teleskopické hmoždinky, spojování a upevňování plechů, odvodňovací a odvětrávací vpusti


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím  Více informací